Ośrodek Żółty Rower
Ul. Bydgoska 9
86-150 Tleń

kontakt@zoltyrower.pl

Tel. +48 576 431 111

Restauracja – Bory Tucholskie, Tleń

Lokalizacja w Borach Tucholskich, w otoczeniu miejsc o unikatowych walorach przyrodniczych, w strefie krzyżowania się wielu szlaków rowerowych oraz pieszych skłoniła nas do stworzenia miejsca, w którym zjecie zdrowo, wypijecie lampkę węgierskiego wina bądź kraftowego piwa prosto z Ziemi Chełmińskiej.

W naszej karcie znajdziecie dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej oraz regionalnej. Stawiamy na jakość, a pochodzenie półproduktów ma dla nas kluczowe znaczenie. 

Godziny otwarcia:

wt – nd

12:00-20:00

Rezerwacja stolika (dla maksymalnie 8 os.) – tel. + 48 576 431 111  

Jeśli chcecie zdrowo i smacznie zjeść, zapraszamy do Żółtego Roweru. W naszej kuchni królują przede wszystkim dania wegetariańskie, jednak w menu znajdziecie także szeroki wybór potraw mięsnych. Jedzenie jest przygotowywane na miejscu przez doświadczonego kucharza. To wirtuoz, którego kunszt został wielokrotnie doceniony w konkursach kulinarnych. Przyjdźcie do restauracji w Borach Tucholskich!

Co serwujemy w Żółtym Rowerze?

Każdego dnia dbamy, by Goście mogli zamówić posiłki dopasowane do ich gustów. W zależności od godziny serwujemy:
  • śniadania,
  • obiady,
  • przystawki,
  • desery,
  • kolacje.
Powstają one wyłącznie ze świeżych składników. Wśród nich znajdują się warzywa i owoce, które pochodzą od lokalnych dostawców. Dzięki temu możemy zagwarantować chrupiące sałatki, kolorowe surówki oraz delikatne musy. Poza tym restauracja Żółty Rower w Tleniu słynie z aromatycznych ryb – pstrąga i sandacza. Trafiają wprost na patelnię lub do piekarnika.

Dlaczego warto przyjść do restauracji przy Wdeckim Parku Krajobrazowym?

Jeśli wybierasz się w Bory Tucholskie, zapraszamy w gościnne progi naszej restauracji. Jest ona położna w pełnej uroku miejscowości rozciągającej się nad brzegami jeziora Żur. Dopływa do niej ceniona przez kajakarzy rzeka Wda. Okolice są pełne szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Aktywność fizyczna zaostrza apetyt, nawet u kilkuletnich niejadków. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne menu, w którym znajdują się smakowite dania. Żółty Rower w Tleniu to restauracja, która łączy smaki regionalne kuchni kociewskiej ze światowymi. Kupicie u nas także chrupiący chleb foremkowy wypiekany z naturalnych składników.

Desery, ciasta, wina i lokalne piwo – każdego dnia od 12:00 do 20:00

Po sycącym posiłku warto zamówić coś na słodko oraz świeżo parzoną kawę lub czekoladę na gorąco. W restauracji Żółty Rower dbamy o to, by desery i ciasta były przygotowywane z owoców sezonowych np. latem z jagód, malin oraz truskawek. Gościom zapewniamy szeroki wybór szlachetnych trunków alkoholowych. Wśród nich są:
  • wina białe i czerwone – węgierskie,
  • kraftowe piwo rodem z Ziemi Chełmińskiej.
Zapraszamy codziennie do restauracji w Tleniu!